دوست دارید شهر همدان در سال 1420 چگونه باشد؟

دوست دارید شهر همدان در سال 1420 چگونه باشد؟

روزنامه هگمتانه: معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار همدان از شهروندان خواست با مراجعه به وبگاه شهرداری همدان در نظرسنجی مربوط به این سؤال که “دوست دارید شهر همدان در سال 1420 چگونه باشد؟” شرکت کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار همدان اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری همدان معتقد است چشم‌انداز و اهداف مورد نظر شهر، زمانی دارای اعتبار و ارزش خواهد بود که در تهیه و تدوین اسناد بالادستی آن، مشارکت شهروندان و نقطه نظرات تمامی گروه‌های ذی‌نفع شنیده شود.

مرتضی حضرت‌زاده تصریح کرد: در راستای پیشبرد اهداف و در جهت اداره هر چه بهتر شهر و آگاهی بخشی از نقطه نظرات و ایده‌های همگان، حضور و مشارکت شهروندان ضرورتی دو چندان پیدا می‌کند و در این رابطه پاسخ‌های شهروندان به ما کمک می‌کند تا برنامه توسعه و پیشرفت آتی شهر را متناسب با نیازها و خواسته‌های آنها تهیه و تدوین کنیم.

وی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف مورد نظر این موضوع، پرسشنامه‌ای توسط این معاونت طراحی و تهیه شده است که درخواست داریم شهروندان با مراجعه به وبگاه برنامه راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری همدان به نشانی http://2040.hamedan.ir/?page_id=857  نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه در اختیار مدیریت شهری همدان قرار دهند.

 

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =